ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Apartamenty TIJA położone są w centrum Wrześni przy ul. Kaliskiej 30. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że jest to doskonała baza wypadowa do podróży biznesowych, a także korzystania z najważniejszych atrakcji miasta. W okolicy znajdują się najważniejsze punkty w mieście: rynek z zabytkowym ratuszem, urzędy, centrum handlowe, kawiarnie oraz restauracje.

Zaledwie kilka kroków dzieli nasze apartamenty od pięknego parku. Mieszczący się w nim amfiteatr jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych. Ścieżką pieszo-rowerową, biegnącą wzdłuż lokalnej rzeki Wrześnicy, można dotrzeć nad Jezioro Wrzesińskie, będący rekreacyjnym centrum miasta. Położenie w dogodnym punkcie komunikacyjnym sprawia, że dojazd do naszych apartamentów jest łatwy i bezproblemowy.

W okolicy przebiegają główne arterie: autostrada A2 (węzeł Września) oraz drogi krajowe nr 92 (Poznań – Warszawa) i 15 (Gniezno – Jarocin). W kilka minut można stąd dotrzeć na dworzec kolejowy i autobusowy. Do dyspozycji osób podróżujących samochodem jest bezpłatny, monitorowany parking.